Numar articol: 144387814

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm

Vânzător premium

crysty1

100% calificative pozitive (din 785 )
  • Primește constant calificative pozitive
  • Oferă întotdeauna servicii excelente
  • Livrează rapid produsele

Produsele lui crysty1:

  • Transceiver AUI Ethernet 10Base-T RJ45 Centrecom 210TS

    Transceiver AUI Ethernet 10Base-T RJ45 Centrecom 210TS

    19,99 RON

  • Modul / transceiver optic SFP Prolabs 1000BASE-LX/LH 1310nm GLC-LH-SM-C

    Modul / transceiver optic SFP Prolabs 1000BASE-LX/LH 1310nm GLC-LH-SM-C

    75,00 RON

  • Modul / transceiver optic SFP Solid optics 1000BASE-SX 850nm, GLC-SX-MM-SO

    Modul / transceiver optic SFP Solid optics 1000BASE-SX 850nm, GLC-SX-MM-SO

    75,00 RON

  • Modul / transceiver optic SFP Cisco 1000BASE-LX 1310nm

    Modul / transceiver optic SFP Cisco 1000BASE-LX 1310nm

    85,00 RON

Alte informații

Timp rămas:
24 zile
Produs:
Second Hand, Certificat de garanție 1 luni
Disponibilitate:
in stoc 1 disponibil
e_b
Pret:
65,00 RON
Cantitate:
e_b
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Ai nelamuriri?:
Livrare:
Romania - Posta/Curier (de la 15,00 RON ) Bucuresti - Predare personală; Fan Courier - 14,00 RON Detalii
Timp de livrare:
4 - 6 zile lucratoare
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Garantie tranzactie:
Garantia de Livrare
(i)
Primești ce comanzi sau îți dăm banii inapoi:

Ai la dispoziţie trei zile pentru a te convinge că produsul este conform cu descrierea. În caz contrar, îl poţi returna, iar noi ne asigurăm că îţi primeşti banii înapoi.

  • La livrarea prin curierul special Fan Courier

    (i)

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • La plata online cu cardul

    (i)

    Plătești online, imediat ce comanzi produsul. Însă banii sunt retrași din contul tău numai dacă produsul primit este conform descrierii de pe site.

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm
Data anuntului: 25 Septembrie 2014 16:35:00

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Folosit

Garanție: Certificat de garanție 1 luni

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm

Produsul a fost testat si este functional.

Modalitati de plata si livrare: 

1. Reduceri semnificative pentru mai multe bucati sau impreuna cu alte produse Cisco din licitatiile mele.

2. Livrare in Bucuresti in fata la CFR Marfa, pe strada Turda - gratuit.

 

Galerie foto

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm
Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm foto mare
 
Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala - str. Turda 100, sector 1 in max. 3 zile lucratoare

  • - Prin Fan Courier - 14,00 RON in max. 4 zile lucratoare Garantia de Livrare

In Romania:

  • - Prin Fan Courier - 18,00 RON in max. 4 zile lucratoare Garantia de Livrare

  • - Prin Posta Romana - Coletarie - 15,00 RON in max. 6 zile lucratoare

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs
  • - Avans
  • - Garantia de Livrare
  • - Plata online cu cardul GdL

    Plătești online, imediat ce comanzi produsul. Însă banii sunt retrași din contul tău numai dacă produsul primit este conform descrierii de pe site.

 
Politica de retur
  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
  • - Pentru plata online cu cardul - Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
 

Vanzatorul a activat discutia privata pentru acest articol



Optiunea ta

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm

CUMPARA

Pret curent:
6500 RON

Cantitatea:
Alege motivul pentru care acest produs nu este listat corect.
Dupa verificare, daca se dovedeste ca produsul incalca regulile de utilizare Okazii.ro sau face parte din categoria articolelor interzise, putem intreprinde urmatoarele actiuni:
  • Avertizare
  • Stergere/editare licitatie
  • Suspendare definitiva sau temporara a contului utilizatorului
close
Avem peste 2.800.000 de produse noi si second-hand, vandute de peste 140.000 de utilizatori.   Inregistreaza-te  si  vinde si tu
Cos cumparaturi
se incarca...
Favorite
Produse
Vanzatori
Cautari