Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite

Angajam casiere - Pariuri sportive

Anunt expirat la:
01 Ianuarie 1970 02:00:00
Localitate:
Mangalia
Preț:
1.100,00 Lei

Anunturi imobiliare gratuite pe Okazii.ro

Vrei sa iti gasesti si tu un cumparator pentru casa, apartamentul sau terenul tau? Poti adauga un numar nelimitat de anunturi.
Adauga anunt gratuit

Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Specificatii

Candidata sau candidatul ideal:
- Studii medii absolvite
- Cunostinte de operare PC – nivel mediu
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare
- Persoana echilibrata, responsabila, constiincioasa;
- Loialitate, corectitudine si seriozitate.

Beneficii:
- Salariu, bonuri de masa/bonusuri atractive
- Oportunitatea unui loc de munca stabil
- Instruire de specialitate si dezvoltare profesionala
- Echipa tânara si dinamica, motivata si orientata spre atingerea obiectivelor
- Program de lucru flexibil
- Oportunitati de promovare

Responsabilitati:
- Informarea clientilor în legatura cu produsele, promotiile si regulile jocurilor aflate în derulare
- Încasarea banilor pentru vânzarea serviciilor si produselor specifice
- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere
- Întocmirea zilnica a documentelor contabile primare
- Crearea unui mediu ambiental placut pentru jucatori