Numar articol: 151459765
-17%

Transceiver optic - GBIC Cisco WS-G5484 1000Base-SX 850nm

Produs vândut de

crysty1

100% calificative pozitive (din 748 )

Produsele lui crysty1:

  • Switch Cisco seria 2950T - 24x10/100Mbps + 2x1000Mbps WS-C2950T-24 - CCNA CCNP

    Switch Cisco seria 2950T - 24x10/100Mbps + 2x1000Mbps WS-C2950T-24 - CCNA CCNP

    239,99 RON

  • Switch L2 Cisco 2960 24 porturi 10/100 WS-C2960-24-S CCNA CCNP CCIE LAB

    Switch L2 Cisco 2960 24 porturi 10/100 WS-C2960-24-S CCNA CCNP CCIE LAB

    349,99 RON

  • Switch Cisco seria 3750 - WS-C3750-24TS-S - 24 porturi FE + 2 porturi SFP, stack

    Switch Cisco seria 3750 - WS-C3750-24TS-S - 24 porturi FE + 2 porturi SFP, stack

    1.300,00 RON

  • Switch L2/L3 Cisco 3550 12G WS-C3550-12G, porturi: 2GE + 10 porturi fibra GBIC

    Switch L2/L3 Cisco 3550 12G WS-C3550-12G, porturi: 2GE + 10 porturi fibra GBIC

    499,99 RON

Alte informații

Localitate produs:
Bucuresti
Timp rămas:
11 zile
Produs:
Second Hand, Fără garanție, Fără factură
Disponibilitate:
in stoc 13 disponibile
e_b
Pret:
3000 RON 25,00 RON
Cantitate:
e_b
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Ai nelamuriri?:
Livrare:
Romania - Posta Romana - Coletarie - 15,00 RON Bucuresti - Predare personală; Detalii
Timp de livrare:
6 zile lucratoare
Politica de retur:
Produsul nu se poate returna
Garantie tranzactie:
Garantia de Livrare
(i)
Primești ce comanzi sau îți dăm banii inapoi:

Ai la dispoziţie trei zile pentru a te convinge că produsul este conform cu descrierea. În caz contrar, îl poţi returna, iar noi ne asigurăm că îţi primeşti banii înapoi.

  • La plata online cu cardul

    (i)

    Plătești online, imediat ce comanzi produsul. Însă banii sunt retrași din contul tău numai dacă produsul primit este conform descrierii de pe site.

Transceiver optic - GBIC Cisco WS-G5484 1000Base-SX 850nm
Data anuntului: 14 Iulie 2014 18:00:53

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Folosit

Garanție: Fără garanție

Factură: Fără factură

  • Marca
    Cisco

Transceiver optic - GBIC Cisco WS-G5484 1000Base-SX 850nm

Produsul este functional.

 

 

 

Modalitati de plata si livrare: 

 1. Reduceri semnificative pentru mai multe bucati sau impreuna cu alte produse Cisco din licitatiile mele.

2. Livrare prin colet cu ramburs (Posta Romana) si plata la destinatar  - 10 lei.

3. Livrare in Bucuresti in fata la CFR Marfa, pe strada Turda - gratuit.

 

Galerie foto

Transceiver optic - GBIC Cisco WS-G5484 1000Base-SX 850nm
Transceiver optic - GBIC Cisco WS-G5484 1000Base-SX 850nm foto mare
 
Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala - str. Turda 100, sector 1 in max. 3 zile lucratoare

In Romania:

  • - Prin Posta Romana - Coletarie - 15,00 RON in max. 6 zile lucratoare

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs
  • - Avans
  • - Plata online cu cardul GdL

    Plătești online, imediat ce comanzi produsul. Însă banii sunt retrași din contul tău numai dacă produsul primit este conform descrierii de pe site.

 
Politica de retur
  • - Produsul nu se poate returna.
  • - Pentru plata online cu cardul - Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
 
Forum (0 mesaje)

Trimite un mesaj vanzatorului




Optiunea ta

Transceiver optic - GBIC Cisco WS-G5484 1000Base-SX 850nm

CUMPARA

Pret curent:
2500 RON

Cantitatea:
Alege motivul pentru care acest produs nu este listat corect.
Dupa verificare, daca se dovedeste ca produsul incalca regulile de utilizare Okazii.ro sau face parte din categoria articolelor interzise, putem intreprinde urmatoarele actiuni:
  • Avertizare
  • Stergere/editare licitatie
  • Suspendare definitiva sau temporara a contului utilizatorului
close
Avem peste 2.500.000 de produse noi si second-hand, vandute de peste 140.000 de utilizatori.   Inregistreaza-te  si  vinde si tu
Cos cumparaturi
se incarca...
Favorite
Produse
Vanzatori
Cautari