Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite

Angajam MANAGER de procese pentru depozitul nostru din Germania

Anunt expirat la:
04 Aprilie 2019 14:01:00
Localitate:
Timisoara
Preț:
1,00 Leu

Anunturi imobiliare gratuite pe Okazii.ro

Vrei sa iti gasesti si tu un cumparator pentru casa, apartamentul sau terenul tau? Poti adauga un numar nelimitat de anunturi.
Adauga anunt gratuit

Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Specificatii

Angajam manager de procese pentru depozitul nostru din Germania:

Cerintele postului:

experienta anterioara constituie avantaj

cunostinte de limba germana si engleza (nivel mediu)

cunostinte de MS Office

bune abilitati de comunicare, planificare si organizare

simtul responsabilitatii

Responsabilitati:

asigura comunicarea in depozit intre departamente

tine legatura cu managerii firmei

se asigura ca procesele din depozit sunt respectate

verifica reclamatile clientilor

ofera suport sefilor de tura

Ce oferim:

transport, cazare si masa asigurata

nivel profesional ridicat

asigurare medicala

posibilitatea de avansare

Descrierea completa a postului si toate detaliile se vor face la interviu.