Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite

Angajam mecanic auto multimarca in Franta

Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Disponibilitate: Indisponibil - Vezi produse similare

Specificatii

CHAPLIN SOLUTIONS  angajeaza  mecanic auto multimarca in Franta,cu detasare.
Contact:  e-mail:  recrutare.chaplinsolutions@gmail.com    tel.: 031.438.01.46
     Beneficii:
•  NU PERCEPEM COMISION;
•  Cazare si transport, asigurate de angajator;
•  Asigurare medicala privata;
•  Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
•  Salariu net de 1300€ pentru 39h/saptamana;
•  Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;

     Cerinte:
•  Curs de calificare mecanic auto
•  Experienta minim 10 ani intr-un post similar
•  Limba franceza nivel conversational
•  Permis de conducere categoria B

     Responsabilitati:
•  Executia reparatiilor specifice postului pentru marca repartizata
•  Respectarea timpilor de lucru si tehnologiei specifice de reparatii
•  Verificarea functionalitatii autovehiculului dupa terminarea lucrarii
•  Asumarea raspunderii privind lucrarile efectuate.

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala in max. 24 de ore

PLATA

  • - La predare
  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul nu se poate returna.
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review