Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite

Angajam pregatitor-vopsitor in Franta

Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Disponibilitate: Indisponibil - Vezi produse similare

Specificatii

CHAPLIN SOLUTIONS  angajeaza Pregatitor-vopsitor auto, in Franta,cu detasare.
Contact:  e-mail:  recrutare.chaplinsolutions@gmail.com    tel.: 031.438.01.46
     Beneficii:
•  NU PERCEPEM COMISION;
•  Cazare si transport asigurate de angajator;
•  Asigurare medicala privata;
•  Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
•  Salariu net de 1300€/lunar pentru 39h/saptamana;
•  Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;
•  Plecarile sunt imediate;

     Cerinte:
•  Experienta minim 10 ani in domeniu;
•  Avantaj permis de conducere categoria B;
•  Avantaj experienta in Franta;
•  Avantaj limba franceza,nivel conversational;
•  Detinerea unei diplome de calificare in domeniu;
•  Abilitati de lucru in echipa si autonom;
•  Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

     Responsabilitati:
•  Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
•  Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala in max. 24 de ore

PLATA

  • - La predare
  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul nu se poate returna.
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review