Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 253001178. Vezi produse asemanatoare.
Pune in vanzare un produs ca acesta

Ceai de fructe de padure Sir Henry

Cost unic de transport la toate comenzile acestui vanzator
Livrare:
  Curier cu Garantia de Livrare - 18,00 Lei Detalii
Estimat livrare:
Luni, 2 Iun.
Cantitate:
Pret:
15,00 Lei
Primesti 15 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Fără garanție
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • La predare
  • Ramburs
  • Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Specificatii

Ceai Sir Henry Red Fruit Infusion – LICHIDARE DE STOC Vindem Ceai Sir Henry Red Fruit Infusion ambalat în plicuri de 2,25gr(suficient pentru o cană de 250ml) într-o cutie de carton ce totalizează 25 plicuri = 56.25gr de ceai de fructe de pădure de cea mai înaltă calitate. O dată încercat va deveni ceaiul dvs. preferat cu fructe de pădure. Țară de origine: Germania Cantitate disponibilă: 60cutii. Preț 15lei/cutie Predare personală în Comana(GR) sau împrejurimi și vinerea în București! Pentru restul țării vă rugăm să ne contactați! Descriere produs: Un produs 100% natural pentru o infuzie care va deveni aroma ta preferată! Ceaiul de fructe de pădure este deosebit de apreciat pentru efectul antioxidant și pentru aroma revigorantă. Specialiștii Tchibo au îmbinat cu măiestrie plante și fructe de cea mai bună calitate pentru a obține ceaiul Sir Henry de fructe de pădure. Având la bază hibiscus în proporție de 43%, acest amestec mai conține măceșe, portocale, mere, lămâie și soc. O cutie de ceai de fructe de pădure Sir Henry conține 25 de plicuri X 2,25 grame, fiecare plic fiind mai mult decât suficient pentru o cană de 250ml dacă se respectă timpii de infuzare. Recomandare de dozare: un plic la 200-250 ml de apă fierbinte (100 de grade Celsius). Timp de infuzare: 5-8 minute. Concluzii: Așadar, dacă băutura dvs. preferată este ceaiul(a doua cea mai consumată băutură din întreaga lume) și doriți o experiență de neuitat la un preț decent, Ceaiul de fructe de pădure Sir Henry este alegerea potrivită. Un gust aparte, o aromă intensă, băubil fără îndulcitori, 100% natural și foarte ușor de preparat. Pentru o aromă de-a dreptul năucitoare, recomandăm îndulcirea cu miere naturală. #CeaidefructedepădureSirHenry #CeaiSirHenryRedFruitInfusion #Ceaidefructedepădure #Ceaidefructe #Ceai #fructe #SirHenry #RedFruitInfusion #RedFruit #ForestFruit #Infusion #Tea

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Comana

  • - Predare personala - București Unirii in max. 2 zile lucratoare

  • - Prin curier cu Garantia de Livrare - 18 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

In Romania:

  • - Prin curier cu Garantia de Livrare - 18 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs
  • - Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Ceai de fructe de padure Sir Henry
CUMPARA
Pret curent:
1500 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului