Colier GBS W1 40-43mm, Geko G17359
- Ramburs
-
Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- Online


Descriere
Raporteaza produsVânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.
SKU: G17359
-
Vezi toate ofertele pentru
Specificatii
Cleme GBS din otel zincat W1 cu inchidere articulata concepute pentru realizarea conexiunilor pe furtunuri si cabluri expuse la sarcini mari . Benzile sunt realizate din bandă de oțel , au marginile îndoite , ceea ce previne deteriorarea furtunului chiar și atunci când este strâns strâns. Clemele GBS sunt folosite pentru conexiuni tensionate, furtunuri cu suprafață exterioară nervură, furtunuri cu pereți groși și rezistenți, precum și furtunuri de aspirație cu spirală interioară din metal sau plastic.Caracteristicile produsului:. din otel zincat - W1. conceput pentru a conecta furtunuri și cabluri care lucrează la sarcină mare. marginile îndoite împiedică deteriorarea furtunului, chiar și cu prindere foarte puternică. acţionat cu o cheie hexagonală. pentru utilizare într-un mediu non-coroziv
Galerie foto
Modalitati de livrare si plata
LIVRARE
In Suceava
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 21.3 Lei in max. 3 zile lucratoare
In Romania:
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 21.3 Lei in max. 3 zile lucratoare
PLATA
- - Ramburs
- - Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- - Online
Politica de retur
- - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
- - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
- - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
- - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Spune-ti parerea acordand o nota produsului