Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite

Profilul lui ciuri86

Utilizator okazii ciuri86

ciuri86 (65)

Calificative pozitive in ultimele 12 luni: 100%
Membru din: 17 Octombrie 2011 Are 1 fan care l-a adaugat la vanzatori favoriti Localitatea: Timisoara, TIMIS
Calificative primite
Tip calificative Numar calificative
Pozitive 85
Neutre 0
Negative 0

Toate calificativele - vezi calificativele pe 12 luni

Calificativ & Feedback: De la Data
Cablu fibra optica IBM LC-LC P/N 12R9914 5M (228034538) cgavrilas

2023-05-03 04:00:40

Cablu Fibra Optica IBM MM50 LC-LC (P) 25M 12R9915 (228033980) cgavrilas

2023-05-03 04:00:40

Modul GBIC HP Original 10Gb SR SFP+ 455885-001 SPS: 456096-001 (228038899) cgavrilas

2023-05-03 04:00:40

Modul GBIC Avago 10Gb AFBR-709SMZ-NA3 850nm SFP+ (229640653) cgavrilas

2023-05-03 04:00:40


Afiseaza mai mult