Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 252596230. Vezi produse asemanatoare.
Pune in vanzare un produs ca acesta

Comutator apăsare ON-ON 0,5A/25VDC SPDT

Livrare gratuita la comenzile de 400 lei
Disponibilitate:
In stoc 68 disponibile
Livrare:
  Curier rapid - 17,85 Lei Detalii
Estimat livrare:
Joi, 25 Sep.
Cantitate:
Pret:
156,80 Lei
Primesti 157 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • Ramburs
  • Online

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

  • Marca
    C&K

Specificatii

Comutatorul acţionat prin apăsare Poz: 2 SPDT 0,5A/25VDC ON-ON, KLS12L063EQ de la C&K este soluția perfectă pentru nevoile dvs. de comutare. Proiectat de producătorul de încredere C&K, acest comutator oferă o montare simplă prin tehnologia THT și garantează o durabilitate și fiabilitate pe termen lung.

Cu o culoare verde vibrantă a luminii de fundal, acest comutator este ușor de identificat și de utilizat în diverse aplicații. Cu o temperatură de lucru extinsă cuprinsă între -40 și 85°C, acesta poate fi folosit în diferite medii de lucru fără probleme. Seria producătorului KLS asigură calitate și performanță superioare.

Dimensiunile compacte ale carcasei de 15.4x15.4x12.7mm fac ca acest comutator să fie potrivit pentru o gamă largă de aplicații. Terminalele pentru lipit permit o conexiune sigură și stabilă. Configurația pini SPDT și numărul de poziții stabile bistabile îl fac ideal pentru a satisface cerințele dvs. specifice de comutare.

Cu o sarcină admisibilă de contacte DC @R de 0.5A / 25V DC, acest comutator poate gestiona eficient diverse sarcini electrice. Modul de comutare ON-ON și cele două poziții disponibile îl fac versatil și ușor de integrat în diferite aplicații. Alegeți comutatorul acţionat prin apăsare Poz: 2 SPDT 0,5A/25VDC ON-ON, KLS12L063EQ de la C&K pentru o performanță excelentă și fiabilitate pe termen lung.

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Slobozia

  • - Prin Curier rapid - 17.85 Lei in max. 3 zile lucratoare

In Romania:

  • - Prin Curier rapid - 17.85 Lei in max. 3 zile lucratoare

PLATA

  • - Ramburs
  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Comutator apăsare ON-ON 0,5A/25VDC SPDT
CUMPARA
Pret curent:
15680 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului