D-Link DMS-1250-18/E network switch
Cost unic de transport la toate comenzile acestui vanzator
Disponibilitate:
In stoc 1 disponibil
Livrare:
  Curier cu Garantia de Livrare - 22,00 Lei Detalii
  Ridicare de la locker - 13,09 Lei
Estimat livrare:
Vineri, 15 Mai.
Cantitate:
Pret:
2.357,82 Lei
Primesti 2358 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • Ramburs direct la vanzator
  • Avans
  • Ramburs prin Garantia de Livrare GdL
  • Online
Publicitate
Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.
SKU: DMS-1250-18/E
  • Marca
    D-link
Specificatii
  • AC input voltage: 100 - 240 V
  • AC input frequency: 50/60 Hz
  • Power consumption (max): 22 W
  • LED indicators: Yes
  • Password protection: Yes
  • Operating relative humidity (H-H): 0 - 95%
  • Storage temperature (T-T): -20 - 70 C
  • Quality of Service (QoS) support: Yes
  • VLAN support: Yes
  • Rack mounting: Yes
  • Web-based management: Yes
  • Rate limiting: Yes
  • Access Control List (ACL): Yes
  • MAC address filtering: Yes
  • Switch type: Managed
  • Power over Ethernet (PoE): No
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500)
  • Power supply included: Yes
  • IGMP snooping: Yes
  • Jumbo frames support: Yes
  • Link aggregation: Yes
  • Port mirroring: Yes
  • Auto MDI/MDI-X: Yes
  • Flow control support: Yes
  • Power source: AC
  • Spanning tree protocol: Yes
  • MAC address table: 16000 entries
  • Switch layer: L2
  • Stackable: Yes
  • Multicast support: Yes
  • ARP inspection: Yes
  • Store-and-forward: Yes
  • Loop protection: Yes
  • Traffic classification: Yes
  • Power connector: AC-in jack
  • Packet buffer memory: 12 MB
  • Configuring Location Settings (CLI): Yes
  • Broadcast storm control: Yes
  • Fanless: Yes
  • Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 16
  • Flash memory: 32 MB
  • Number of VLANs: 4096
  • Active link detection: Yes
  • Jumbo frames: 12000
  • SFP+ module slots quantity: 2
  • Operating temperature (T-T): -5 - 50 C
  • Forwarding rate: 89.29 Mpps
  • Switching capacity: 120 Gbit/s
  • DHCP features: DHCP server, DHCP snooping
  • Storage relative humidity (H-H): 0 - 95%
  • Width: 440 mm
  • Depth: 250 mm
  • Height: 44 mm