Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 256678839
Pune in vanzare un produs ca acesta

Essence patch-uri pentru ochi - Hydro Gel Eye Patches - 02 Wake-up Call

Livrare gratuita la comenzile de 300 lei
Disponibilitate:
In stoc 1 disponibil
Livrare:
  Curier cu Garantia de Livrare - 18,00 Lei Detalii
Estimat livrare:
Luni, 23 Iun.
Cantitate:
Pret:
9,50 Lei
Primesti 10 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Fără garanție, Cu factură
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • Ramburs
  • Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • Online

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Specificatii

Essence patch-uri pentru ochi - Hydro Gel Eye Patches - 02 Wake-up Call -      Masca hidratanta pentru ochi cu efect de reimprospatare si trezire; -      Cu acid hialuronic si vitamina C; -      Testat dermatologic si potrivit pentru pielea sensibila. Masca pentru ochi HYDRO GEL cu acid hialuronic si vitamina C ofera zonei ochilor un plus de ingrijire si hidratare intensa. Plasturii au fost testati dermatologic pe toate tipurile de piele, sunt potrivite pentru pielea sensibila si ofera un efect de trezire. Aspectul imbunatatit al ochilor este instantaneu, iar cu designul lor unic cu inimi, plasturii pentru ochi HYDRO GEL sunt cu adevarat atragatori! Mod de utilizare: Lasati ambii plasturi pentru ochi pe zona curatata si uscata de sub ochi timp de 15 minute. Aruncati dupa utilizare si masati serul ramas in piele. Pentru o singura utilizare. Pentru toate tipurile de piele. Produs vegan. Only The Good Stuff! - fara parabeni - fara ulei - fara parfum Ingrediente: AQUA (WATER), GLYCERIN, CARRAGEENAN, PROPYLENE GLYCOL, 3-O-ETHYL ASCORBIC ACID, SODIUM HYALURONATE, 1,2-HEXANEDIOL, XANTHAN GUM, HYDROXYACETOPHENONE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MICA, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE). Vezi si: Essence Masca de noapte HELLO, GOOD STUFF

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Prin curier cu Garantia de Livrare - 18 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

In Romania:

  • - Prin curier cu Garantia de Livrare - 18 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

PLATA

  • - Ramburs
  • - Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Essence patch-uri pentru ochi - Hydro Gel Eye Patches - 02 Wake-up Call
CUMPARA
Pret curent:
950 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului