Furtun pneumatic spiralat 5x8mm 10m, GEKO G01102
- Ramburs
-
Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- Online


Descriere
Raporteaza produsVânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.
SKU: G01102
-
Vezi toate ofertele pentru
Specificatii
Furtunul este fabricat din polietilena, datorita caruia este extrem de flexibil si durabil în acelasi timp.. Destinat utilizarii cu:. pistoale de pulverizare. suflare. spalarea si purificarea armelor. scule pneumatice. Caracteristicile produsului. presiune maxima 7 bar. furtunul s-a încheiat cu cuplaje rapide de 1/4 ". lungimea furtunului 10 m. din polietilena. diametru interior 5 mm. diametru exterior 8 mm. temperatura de lucru de la -40 ° C la + 70 ° C
Modalitati de livrare si plata
LIVRARE
In Suceava
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 21.3 Lei in max. 3 zile lucratoare
In Romania:
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 21.3 Lei in max. 3 zile lucratoare
PLATA
- - Ramburs
- - Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- - Online
Politica de retur
- - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
- - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
- - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
- - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Spune-ti parerea acordand o nota produsului