Toamna aceasta e bogata in oferte. Profita si tu!
Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 200699506
Pune in vanzare un produs ca acesta

KROSS EXEO FORD 5W-30- 1L A5/B5

Cost unic de transport la toate comenzile acestui vanzator
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Disponibilitate:
In stoc furnizor 1 disponibil
Pret:
34,06 Lei 34.06 RON
Cantitate:
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Livrare:
Romania - Posta/Curier (de la 11,00 Lei ) Arad - Predare personală; Posta/Curier 11,00 Lei Detalii
Timp de livrare:
3 zile lucratoare
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • La predare
  • Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • Plata online cu cardul GdL

    Plătești online, imediat ce comanzi produsul. Însă banii sunt retrași din contul tău numai dacă produsul primit este conform descrierii de pe site.

Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Nou

Garanție: Ofer garanție

Factură: Cu factură

Specificatii

Grupa constructiva: ulei de motor; Grupa montaj: Produse chimice;

Cod produs: 19503 Producator: KROSS Cod Producator: 19503 

KROSS EXEO FORD 5W-30. 1L. A5/B5. 19503

Coduri echivalente

BrandCodObservatii
BMW83210398507 
CASTROL5w-30 1L Edge 
CASTROL5W-30 1L Magnatec C3 
CASTROL5W-30 SLX PROF. BMW 
Cod Unic251003/1 
Cod Unic251003/5 
Cod Unic251003D/1 
DACIA6001999715 
ELF25998 
ELF5W-30 1L Evolution SXR 
ELF5W-30 1L SOLARIS DPF 
ELF5W-30 5L Evolution SXR 
FORD1343792 
FORD1343796 
FORD14E8B8 
FORD14E8B9 
FORD14E8BA 
FORD14E9EC 
FORD1515DA 
FORD15594D 
FORD5W-30 Formula F 1L 
FORD USAWSS-M2C913-C 
FORD USAWSS-M2C913-D 
KROSS19503 
KROSS5W-30 1L EXEO 
KROSS5W-30 1L EXEO GM 
KROSS5W-30 1L EXEO LL 
KROSS5W-30 5L EXEO GM 
KROSS5W-30 5L EXEO LL 
MANNOL5W-30 1L DIESEL TDI 
MOBIL5W-30 1L 1 ESP FORMULA 
MOBIL5W-30 1L Super 3000 
MOBIL5W-30 1L Super 3000XE 
MOBIL5W-30 5L SUPER 3000 
OPEL1942000 
RAVENOL1111115 
TOTAL5W-30 1L INEO 504/507 
TOTAL5W-30 1L INEO ECS 
TOTAL5W-30 1L QUARTZ FUTURE 
TOTAL5W-30 1L QUARTZ INEO 
TOTAL5W-30 5L INEO 504/507 
TOTAL5W-30 5L INEO ECS 
TOYOTA888080840 
TOYOTA888080845 
TOYOTA888080846 
VOLVO1161754 
VOLVO1161755 
VOLVO31316299 
VOLVO31316300 


Producator : KROSS

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Arad

  • - Predare personala in max. 2 zile lucratoare

  • - Prin Fan Courier - 11,00 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

  • - Prin Posta Romana - Prioripost - 11,00 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

In Romania:

  • - Prin Posta Romana - Prioripost - 11,00 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

  • - Prin Fan Courier - 25,00 Lei in max. 3 zile lucratoare Garantia de Livrare

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • - Plata online cu cardul GdL

    Plătești online, imediat ce comanzi produsul. Însă banii sunt retrași din contul tău numai dacă produsul primit este conform descrierii de pe site.

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
KROSS EXEO FORD 5W-30- 1L A5/B5
CUMPARA
Pret curent:
3406 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review

Nu ai gasit ce cautai?