Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 258557910. Vezi produse asemanatoare.
Pune in vanzare un produs ca acesta

Limitator de supratensiuni Tip 1 2 12,5kA pentru şină DIN - Protecție împotriva supratensiunilor din rețea

Livrare gratuita
Disponibilitate:
In stoc 1 disponibil
Livrare:
  Curier rapid - 17,85 Lei Detalii
Estimat livrare:
Joi, 11 Sep.
Cantitate:
Pret:
1.603,43 Lei
Primesti 1603 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • Ramburs
  • Online

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Specificatii

Limitatorul de supratensiuni Tip 1 2 12,5kA pentru şină DIN de la DEHN reprezintă soluția ideală pentru protecția eficientă împotriva supratensiunilor din rețea. Conceput pentru a oferi o siguranță sporită echipamentelor electrice, acest dispozitiv se montează cu ușurință pe șinele DIN, facilitând integrarea în diverse sisteme electrice.

Proiectat să funcționeze într-un interval de temperatură cuprins între -40°C și 80°C, limitatorul de supratensiuni asigură performanțe optime în cele mai variate condiții de mediu. Cu o tensiune nominală de 230V AC, acest produs este perfect pentru aplicații rezidențiale și comerciale. Clasa de etanșeitate IP20 garantează protecția împotriva contactului accidental cu obiecte solide de dimensiuni mari, asigurând astfel durabilitatea și fiabilitatea în utilizare.

Capabil să suporte un curent de supratensiune de 12,5kA în impulsuri de 8/20µs, limitatorul de supratensiuni Tip 1 2 devine un aliat de nădejde împotriva riscurilor electrice, protejând echipamentele critice și prelungind durata de viață a acestora. Alegeți DEHN pentru a beneficia de tehnologie avansată și protecție de încredere!

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Slobozia

  • - Prin Curier rapid - 17.85 Lei in max. 3 zile lucratoare

In Romania:

  • - Prin Curier rapid - 17.85 Lei in max. 3 zile lucratoare

PLATA

  • - Ramburs
  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Limitator de supratensiuni Tip 1 2 12,5kA pentru şină DIN - Protecție împotriva supratensiunilor din rețea
CUMPARA
Pret curent:
1.60343 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului