Profita din plin de vremea frumoasa. Ti-am pregatit oferte speciale!
Avem peste 5.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti.  Pune in vanzare sau deschide-ti magazin online
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 191563237
Pune in vanzare un produs ca acesta

Media convertor Intellinet 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Vânzător premium
98.82% calificative pozitive (din 5522 )
  • Primește constant calificative pozitive
  • Oferă întotdeauna servicii excelente
  • Livrează rapid produsele
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Disponibilitate:
2 disponibile
Pret:
227,99 Lei 227.99RON
Cantitate:
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Livrare:
Romania - Curier rapid - 15,00 Lei Bucuresti - Predare personală; Curier rapid - 5,00 Lei Detalii
Timp de livrare:
4 zile lucratoare
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 15 zile Detalii
Garantie tranzactie:
Garantia de Livrare Detalii
  • Primești produsul comandat sau banii înapoi (i)

  • Pentru toate modalitățile de livrare și plată (i)

Media convertor Intellinet 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm - Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Nou

Garanție: Ofer garanție

Factură: Cu factură

Specificatii

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
Tip: Fibra Optica
Conectori: 1x RJ45 port, 100Base-TX 1x Fiber SC duplex port, 100Base-FX
Dimensiuni: 107 x 70 x 26 mm
Viteza port: 10/100Mb
Standarde: IEEE 802.3 (Twisted Pair Ethernet) ||IEEE 802.3u (Twisted Pair/Fiber Optic Fast Ethernet)

De cate ori a fost vazut acest articol:

0

Forum (0 mesaje)

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Optiunea ta

Media convertor Intellinet 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
CUMPARA
Pret curent:
22799 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review

Cei care au vazut acest produs au cautat si:

Vrei mai multe informatii?
Intreaba vanzatorul