Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 204329012
Pune in vanzare un produs ca acesta

Modul HP transceiver X121 SFP 1 port 1G LC LX 10 km

Livrare gratuita la comenzile de 1000 lei
Produs:
Nou, Certificat de garanție 24 luni, Cu factură
Disponibilitate:
In stoc 2 disponibile
Pret:
1.189,00 Lei   economisesti 1.090,00 Lei 99,00 Lei 99 RON
Cantitate:
Primesti 99 puncte
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Livrare:
Romania - Posta Romana - Coletarie - 20,00 Lei Bucuresti - Predare personală; Detalii
Timp de livrare:
4 zile lucratoare
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • La predare
  • Ramburs
  • Avans
  • Online

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Nou

Garanție: Certificat de garanție 24 luni

Factură: Cu factură

Specificatii

Transceiver
Caracteristici Porturi: 1 LC 1000Base-LX port(IEEE 802.3z Type 1000Base-LX), Duplex: full only; Viteza de transfer: 1 Gbps Gigabit Ethernet Full-duplex; Conectori: 50/125 micrometri Single-mode Fiber 62.5/125 micrometri Multi-mode Fiber; Functii: Data Networking; Cablu: 2-550 m (multimode 62.5 micrometri core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 micrometri core diameter, 400 MHz*km bandwidth), 2-550 m (multimode 50 micrometri core diameter, 500 MHz*km bandwidth), 2-10,000 m (single-mode fiber)
Cantitate 1
Alte A mode conditioning patch cord may be needed in some multimode fiber installations.Wavelength: 1310nm Power Consumption: 500mW Typical; Dimensiuni (W x D x H mm): 56.89 x 13.71 x 12.34

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala - grand arena mall in max. 1 zi lucratoare

In Romania:

  • - Prin Posta Romana - Coletarie - 20 Lei in max. 4 zile lucratoare

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs
  • - Avans
  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Modul HP transceiver X121 SFP 1 port 1G LC LX 10 km
CUMPARA
Pret curent:
9900 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review

Nu ai gasit ce cautai?

Cei care au mai vazut acest produs au mai cautat si

vand transceiver placa retea 10 gb pompa fantana arteziana fantana arteziana