Incepe sezonul preturilor mici
Avem peste 4.000.000 de produse noi si second-hand, vandute de peste 140.000 de utilizatori.   Pune in vanzare
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 144387814
Pune in vanzare un produs ca acesta

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm

* * 1 părere
5 din 5
Media calculata
pentru
1 calificativ
  • 5 stele fill 1
  • 4 stele fill 0
  • 3 stele fill 0
  • 2 stele fill 0
  • 1 stele fill 0

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm - Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Folosit

Garanție: Certificat de garanție 1 luna

Disponibilitate: - Vezi produse similare

Specificatii

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm

Produsul a fost testat si este functional.

Modalitati de plata si livrare: 

1. Reduceri semnificative pentru mai multe bucati sau impreuna cu alte produse Cisco din licitatiile mele.

2. Livrare in Bucuresti in fata la CFR Marfa, pe strada Turda - gratuit.

Vanzatorul a activat discutia privata pentru acest articol

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Modul / transceiver optic SFP 1000BASE-LX 1310nm - Parerile cumparatorilor despre vanzator si produs  

* *
5 din 5
Media calculata pentru
1 calificativ
  • 5 stele fill 1
  • 4 stele fill 0
  • 3 stele fill 0
  • 2 stele fill 0
  • 1 stele fill 0
De la Calificativ primit Data
Vanzator Verificat (100% / 22)
* * 5 din 5

rapid serios recomand