Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 257138875. Vezi produse asemanatoare.
Pune in vanzare un produs ca acesta

Pasta de lipit Easyprint /Sn96.5 Ag3 Cu0.5/ seringa 1.4gr 6grame

Cost unic de transport la toate comenzile acestui vanzator
Disponibilitate:
In stoc 4 disponibile
Livrare:
  Curier cu Garantia de Livrare - 19,10 Lei Detalii
Estimat livrare:
Marți, 19 Aug.
Cantitate:
Pret:
42,00 Lei
Primesti 42 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • La predare
  • Ramburs
  • Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • Online

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

  • Marca
    AG TERMOPASTY

Specificatii

Pasta de lipit Easyprint /Sn96.5 Ag3 Cu0.5/ seringa 1.4gr TermoPasty AGT-028. Alegerea perfectă pentru lipirea componentelor SMD folosind tehnologia fara plumb. Compoziția sa de 96,5% staniu, 3% argint și 0,5% cupru asigură conexiuni durabile și fiabile, făcându-l ideal atât pentru aplicații profesionale, cât și pentru hobby. Produsul respectă standardele ISO 9454 1223 și J-STD-004 REM-1, garantând o calitate înaltă și o utilizare sigură. Pastă de lipit Easy Print /Sn96.5Ag3Cu0.5/ – Alegerea ideală pentru lipirea SMD fără plumb cu staniu Căutați o soluție fiabilă pentru lipirea componentelor SMD? Pasta de lipit Easy Print /Sn96.5Ag3Cu0.5/ este un produs revoluționar fără plumb utilizat în procesul de lipire SMD. Pasta noastră de lipit de staniu este, fără îndoială, eficientă atât pentru aplicațiile de imprimare automată, cât și pentru cele manuale. Caracteristicile produsului Puritate ridicată: Easy Print conține 96,5% staniu, 3% argint și 0,5% cupru, asigurând conexiuni eficiente și durabile. Fără pastă curată: Reziduurile post-lipire nu necesită curățare și nu provoacă coroziune, simplificând procesul de producție. Utilizare versatilă: Ideal pentru lipirea componentelor SMD, făcându-l potrivit atât pentru atelierele profesionale, cât și pentru uz casnic. Siguranță și eficiență: Neutru din punct de vedere chimic față de majoritatea materialelor, asigurând o utilizare sigură pe diverse dispozitive. Rezistență la lipirea cu așchii medii: Asigură lipire de înaltă calitate și minimizează riscul de defecte. Fidelitatea conturului: Menține contururile precise chiar și în timpul a 8 ore de imprimare continuă, prelungind durata de viață a șablonului. Compatibilitate cu aliaje fără plumb: Compatibil cu toate aliajele fără plumb, ceea ce îl face o alegere versatilă pentru diverse aplicații electronice. Avantajele utilizării pastei de lipit de staniu Aderență excelentă: Asigură conexiuni puternice chiar și la 20 de ore de la aplicare. Fără reziduuri: Suprafețele rămân curate și fără pete după lipire. Proprietăți de lungă durată: Își menține proprietățile fizico-chimice chiar și după perioade lungi pe PCB. Curățare ușoară: În timp ce pasta No Clean nu necesită curățare, agenții de curățare standard, cum ar fi Alcohol PCB Cleaner, pot fi utilizați dacă este necesar. Cum se utilizează pasta de lipit fără plumb Easy Print /Sn96.5Ag3Cu0.5/ Indiferent de varianta selectată, asigurați-vă întotdeauna că dispozitivul este oprit înainte de a porni. Aplicați pasta direct pe componentele lipite sau utilizați un șablon. Pasta permite viteze de imprimare cu racletă de până la 150 mm/s. Efectuați lipirea conform instrucțiunilor recomandate de temperatură și timp pentru cele mai bune rezultate. Variante disponibile de Pastă de lipit Easy Print /Sn96.5Ag3Cu0.5/ 6 g Seringă (ART. AGT-028): Ideal pentru lipirea precisă a componentelor mici. Seringa permite o aplicare ușoară și precisă, utilă în special în proiecte complexe care necesită o precizie ridicată.

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala in max. 24 de ore

  • - Prin curier cu Garantia de Livrare - 19.1 Lei in max. 1 zi lucratoare Garantia de Livrare

In Romania:

  • - Prin curier cu Garantia de Livrare - 19.1 Lei in max. 1 zi lucratoare Garantia de Livrare

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs
  • - Ramburs cu Garantia de Livrare GdL

    Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.

  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Pasta de lipit Easyprint /Sn96.5 Ag3 Cu0.5/ seringa 1.4gr 6grame
CUMPARA
Pret curent:
4200 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului