Pasta siliconica H 7grame AGT-055 pentru transfer termic -50°C la
- La predare
- Ramburs
-
Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- Online


Descriere
Raporteaza produsVânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.
-
Vezi toate ofertele pentru
Specificatii
AGT-055 Faciliteaza fluxul de caldura intre componentele electronice si radiatoarele acestora. Este necesara pentru buna functionare a tuturor tipurilor de senzori de temperatura, protejeaza impotriva factorilor de vreme, previne deteriorarile datorate caldurii excesive nedisipate. Prezinta o rezistenta foarte buna la oxidarea chimica, solutii acide, bazice, dioxid de sulf, amoniac. Prezinta o gama larga de temperaturi de functionare: de la -50°C la 200°C. Ambalaj tub de 7 grame , CHE1502 PASTA SILICONICA H 7G AG. Pasta termoconductoare 7 grame - pentru temperaturi -50°C + 200°C - conductivitate termica: >0.88 W/m.K. - greutate 7g PASTA THERMAL 7G
Galerie foto
Modalitati de livrare si plata
LIVRARE
In Bucuresti
-
- Predare personala in max. 24 de ore
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 19.1 Lei in max. 1 zi lucratoare
In Romania:
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 19.1 Lei in max. 1 zi lucratoare
- Ridicare de la locker Marți, 19 Aug. - 13,09 Lei
PLATA
- - La predare
- - Ramburs
- - Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- - Online
Politica de retur
- - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
- - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
- - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
- - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Spune-ti parerea acordand o nota produsului