Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 214466238. Vezi produse asemanatoare.
Pune in vanzare un produs ca acesta

Router wireless UBIQUITI NETWORKS UF-NANO GPON CPE 1 x LAN + 1x SC/APC Negru

Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Disponibilitate:
In stoc furnizor
Pret:
330,99 Lei 330.99 RON
Cantitate:
Primesti 331 puncte
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Adaugă produsul la favorite și afli imediat când se reduce prețul
Livrare:
Romania - Curier rapid - 15,00 Lei Bucuresti - Predare personală; Curier rapid - 5,00 Lei Detalii
Estimat livrare:
Marți, 18 Mai.
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • La predare
  • Ramburs
  • Online
  • Detalii: Comanda se achita la livrare, catre reprezentantul firmei de curierat Fancourier sau catre reprezentatul firmei noastre.

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Nou

Garanție: Ofer garanție

Factură: Cu factură

Specificatii

UFiber Nano G este un GPON robust, de înaltă performantă CPE care oferă un afisaj LED cu informatii si un design industrial elegant si sofisticat. Status Display Afisajul usor de citit furnizează informatii de stare: adresa IP, intensitatea semnalului si cantitatea curentă de transfer. Ethernet Nano G este alimentat de un PoE pasiv 24V - un singur cablu care transporta atât alimentarea cât si datele. Proiectat pentru integrare Până la 128 de dispozitive Nano G pot fi conectate la un singur port GPON. Sprijinind legăturile GPON de până la 20 km, Nano G se integrează cu dispozitivele UFiber OLT, UFiber OLT 4 si OLT de la terte părti.
Utilizare: Small business Porturi LAN: 1 x RJ-45 Porturi: 1 x GPON Viteza de transfer Ethernet: 2.488 Gbps Downstream (RX),1.244 Gbps Upstream (TX) Memorie: 128 MB Suport PoE: Da Functii LED: Da Dimensiuni: 77 x 77 x 28 mm Greutate: 110 g Temperatura de functionare: -10 - 45 °C
Caracteristici speciale:
Display: Digital LED for Status Reporting Lungimi de unda: 1490 nm Downstream (RX),1310 nm Upstream (TX) Altele: Wall-Mountable (Indoor)

Porturi LAN: 1 x RJ-45
Tip antena: Interna
Putere consumata: 7 W
Frecventa procesor: 240 Ghz
Memorie RAM: 128 Mb
Dimensiuni: 77 x 77 x 28 mm
Greutate: 110 g
Alimentare: 24 V

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Bucuresti

  • - Predare personala in max. 3 zile lucratoare

  • - Prin Curier rapid - 5 Lei in max. 4 zile lucratoare

In Romania:

  • - Prin Curier rapid - 15 Lei in max. 4 zile lucratoare

  • Acest produs beneficiaza de Garanţia de Livrare Garantia de Livrare
  • Bucuresti: TRANSPORT 5 RON In tara: TRANSPORT 15 RON fara KM Suplimentari KM suplimentari COST 10 Ron indiferent de cati sunt fata de agentie

PLATA

  • - La predare
  • - Ramburs
  • - Online
  • - Detalii: Comanda se achita la livrare, catre reprezentantul firmei de curierat Fancourier sau catre reprezentatul firmei noastre.

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Router wireless UBIQUITI NETWORKS UF-NANO GPON CPE 1 x LAN + 1x SC/APC Negru
CUMPARA
Pret curent:
33099 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review