Avem peste 6.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti in Okazii.ro Marketplace
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 258576989. Vezi produse asemanatoare.
Pune in vanzare un produs ca acesta

Senzor Inductiv PNP NO 0-8mm 10-30VDC M30 IP67 200mA

Livrare gratuita
Disponibilitate:
In stoc 1 disponibil
Livrare:
  Curier rapid - 17,85 Lei Detalii
Estimat livrare:
Joi, 11 Sep.
Cantitate:
Pret:
482,70 Lei
Primesti 483 puncte in aplicatie
Produs:
Nou, Ofer garanție, Cu factură
Politica de retur:
Acest produs poate fi returnat in 3 zile Detalii
Plata:
  • Ramburs
  • Online

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

  • Marca
    Panasonic

Specificatii

Senzorul inductiv OUT: PNP / NO 0÷8mm 10÷30VDC M30 IP67 200mA, GX-330M-A-P-Z de la PANASONIC este un produs de înaltă calitate, potrivit pentru o varietate de aplicații industriale. Cu o tensiune de alimentare cuprinsă între 10 și 30V DC, acest senzor oferă o configurație de ieșire PNP / NO și dispune de 4 pini pentru o conectare ușoară.

Temperatura de lucru extinsă, cuprinsă între -40 și 85°C, face ca acest senzor să fie potrivit pentru medii de lucru dure. Cu o rază de detecție de la 0 la 8mm, acest senzor inductiv poate detecta obiecte în mod precis și fiabil. Cu un curent de lucru maxim de 0.2A, acest senzor oferă performanțe excelente.

Funcțiile suplimentare, precum IO-Link (COM3), îmbunătățesc versatilitatea și ușurința de utilizare a acestui senzor. Clasa de etanșeitate IP67 asigură protecție împotriva prafului și a umezelii, făcându-l potrivit pentru medii industriale dificile.

Carcasa din alamă și acoperirea nichelată asigură durabilitate și rezistență la coroziune. Cu o frecvență de comutare maximă de 400Hz, acest senzor oferă performanțe ridicate și fiabilitate pe termen lung. Lungimea totală de 58mm și designul compact fac ca acest senzor să fie ușor de instalat și integrat în diferite aplicații industriale.

Modalitati de livrare si plata

LIVRARE

In Slobozia

  • - Prin Curier rapid - 17.85 Lei in max. 3 zile lucratoare

In Romania:

  • - Prin Curier rapid - 17.85 Lei in max. 3 zile lucratoare

PLATA

  • - Ramburs
  • - Online

Politica de retur

  • - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
  • - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
  • - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
  • - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Optiunea ta
Senzor Inductiv PNP NO 0-8mm 10-30VDC M30 IP67 200mA
CUMPARA
Pret curent:
48270 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:
Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului