Lasa canicula in urma! Profita de ofertele la aparate de aer conditionat si ventilatoare
Avem peste 5.000.000 de produse de la magazine si vanzatori profesionisti.  Pune in vanzare sau deschide-ti magazin online
Cos cumparaturi
Favorite
Numar articol: 198287483
Pune in vanzare un produs ca acesta

Switch Cisco WS-C3750-24FS-S 24-Port 100BaseFX w/2 SFP Ports Layer 3

Produs:
Second Hand, Ofer garanție, Factură veche
Disponibilitate:
1 disponibil
Pret:
2.400,00 Lei 2400 RON
Cantitate:
Urmareste produsul:
Adaugă la favorite
Livrare:
Romania - Curier rapid - 17,00 Lei Detalii
Timp de livrare:
2 zile lucratoare
Politica de retur:
Produsul nu se poate returna
Garantie tranzactie:
Garantia de Livrare Detalii
  • Primești produsul comandat sau banii înapoi (i)

  • Pentru plata cu cardul

Switch Cisco WS-C3750-24FS-S 24-Port 100BaseFX w/2 SFP Ports Layer 3 - Descriere

Vânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.

Stare produs: Folosit

Garanție: Ofer garanție

Factură: Factură veche

Specificatii

POZA ESTE INFORMATIVA !Manufacturer Cisco Systems. IncManufacturer Part Number WS-C3750-24FS-SProduct Type Managed. Stackable 24 ports L3 SwitchForm Factor Fixed. Rack Mountable 1U. Stackable/ClusteringSwitch Port density - Uplinks 24 x 100Base-FX + 2 x SFPMAC Address Table Size 12K entriesMax Number of Stacks 9Routing Protocol RIP-1. RIP-2. EIGRP. static IP routing. RIPngRemote Management Protocol SNMP 1. RMON 1. RMON 2. RMON 3. RMON 9. Telnet. SNMP 3. SNMP 2c. HTTP. SSHAuthentication Method Kerberos. Secure Shell (SSH). RADIUS. TACACS+Features Flow control. full duplex capability. Layer 3 switching. auto-sensing per device. IP-routing. DHCP support. auto-negotiation. ARP support. VLAN support. auto-uplink (auto MDI/MDI-X). IGMP snooping. traffic shaping. stackable. IPv6 support. Trivial File Transfer Protocol (TFTP) support. Access Control List (ACL) support. Quality of Service (QoS)Compliant Standards IEEE 802.3. IEEE 802.3u. IEEE 802.3z. IEEE 802.1D. IEEE 802.1Q. IEEE 802.3ab. IEEE 802.1p. IEEE 802.3x. IEEE 802.3ad (LACP). IEEE 802.1w. IEEE 802.1x. IEEE 802.3ae. IEEE 802.1sDRAM Memory 128 MBFlash Memory 32 MB FlashLED Status Lights Indicators Port status. link activity. port transmission speed. port duplex mode. bandwidth utilization %. statusConnectivity / Expansion SlotsInterfaces 24 x 100Base-FX - MT-RJ multi-mode1 x console - RJ-45 - managementNetwork stack device : 1 x x 22 x SFP (mini-GBIC)Power Supply SpecificationsPower Device Power supply - internalVoltage Required AC 120/230 V ( 50/60 Hz )Power Consumption Operational 61 WattFeatures Redundant Power System (RPS) connectorDimensions / Weight / MiscellaneousWidth 44.5 cmDepth 30 cmHeight 4.4 cmMTBF 269.011 hour(s)Compliant Standards CE. TUV GS. BSMI CNS 13438 Class A. CISPR 24. EN 60950. EN55022. VCCI Class A ITE. IEC 60950. EN55024. UL 60950 Third Edition. CISPR 22. CB. AS/NZ 3548 Class A. MIC. CSA C22.2 No. 60950 Third Edition

Forum (0 mesaje)

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Intreaba vanzatorul

3000 caractere ramase
Captcha

Atenţie!
Mesajul tău trebuie să respecte condiţiile de utilizare a
forumului. Foloseşte un limbaj adecvat şi nu oferi sau cere date
de contact, altfel contul tău poate fi blocat.

Optiunea ta

Switch Cisco WS-C3750-24FS-S 24-Port 100BaseFX w/2 SFP Ports Layer 3
CUMPARA
Pret curent:
2.40000 Lei
Comanda minima:
1 bucata
Cantitatea:

Fii primul care scrie un review

Spune-ti parerea acordand o nota produsului

Adauga review

Nu ai gasit ce cautai?

Oferte de la cele mai cautate branduri in Switch

switch cisco switch tp-link switch d-link switch 3com switch edimax
Vrei mai multe informatii?
Intreaba vanzatorul