Slefuitor orbital pneumatic 150 / 125 mm 10000 rpm, Red Technic RTSMO0111
- Ramburs
-
Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- Online


Descriere
Raporteaza produsVânzatorul este direct răspunzator pentru produsul afișat în această pagină.
SKU: RTSMO0111
-
Vezi toate ofertele pentru
Specificatii
DATE TEHNICE. Presiune aer necesara: 6,3 bar / 90 psi. Diametru disc: 150 mm / 125 mm. Max. rotatii: 10000 rpm. Conexiune: 1/4 inch. Nivel de vibratii: 5,84 m/s², (k=1,5 m/s²). Nivel de presiune sonora: 85,7 dB(A), (K=3 dB(A)). Nivel de putere sonora: 96,7 dB(A), (K=3 dB(A)). Greutate: 1,5 kg. ECHIPAMENTE:. Slefuitor cu orbita aleatorie RTSMO0111. Diametrul placutelor: 150 mm, 125 mm. Furtun de extractie a prafului. Sac de praf. Cheie. Conector rapid 1/4. Smirghel 12 buc. 150mm - 3x 80, 3x 100, 3x 120, 3x 180. Smirghel 12 buc. 125mm - 3x 80, 3x 100, 3x 120, 3x 180. VERSATILITATEA APLICATIILORSlefuitorul cu orbita aleatorie RED TECHNIC permite o varietate de sarcini, cum ar fi slefuirea, netezirea, gravarea si indepartarea neuniformitatilor . Este o unealta excelenta pentru diverse lucrari in casa, atelier si garaj.. DESIGN COMPACTDatorita designului sau compact, rasnita este usor de utilizat si de depozitat. Discul de slefuit cu diametrul de 150 mm acopera o suprafata mai mare si face lucrul mai rapid.. CONTROLUL VITEZEIManeta de control fara trepte permite reglarea usoara a vitezei de slefuire , permitandu-va sa adaptati unealta la nevoile si materialele dumneavoastra specifice.. CONFORT LA MUNCAManerul cu amortizare a vibratiilor asigura confort in timpul lucrului, reducand la minimum impactul vibratiilor asupra utilizatorului. Aceasta este o caracteristica importanta pentru sesiunile de lucru mai lungi.. SCHIMBARE RAPIDA A HARTIEIInchiderea cu arici permite inlocuirea rapida a smirghelului, ceea ce accelereaza procesul de lucru si creste eficienta.. DISCURI DE 150 MM SI 125 MMMasina de rasnit este echipata cu un disc cu diametrul de 150 mm si respectiv 125 mm .. Nu sunt necesare unelte suplimentare pentru montarea discului.. IDEAL PENTRU LUCRARI DE RECOLARE DE PRECIZIEIdeal pentru slefuirea si finisarea de precizie a suprafetelor din metal, lemn, vopsea si plastic. Constructia solida creste rezistenta rasnitei la deteriorare si ii prelungeste durata de viata. Cursa optima de slefuire asigura un rezultat de macinare de inalta calitate. Senzatia redusa de vibratii si forma ergonomica sporesc confortul operatorului. Functia de aspirare imbunatateste vizibilitatea efectelor in timpul lucrului.
Galerie foto
Modalitati de livrare si plata
LIVRARE
In Suceava
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 21.3 Lei in max. 3 zile lucratoare
In Romania:
-
- Prin curier cu Garantia de Livrare - 21.3 Lei in max. 3 zile lucratoare
PLATA
- - Ramburs
- - Ramburs cu Garantia de Livrare
Curierul special îți livrează produsul pe care tu îl achiți la primire. Dacă produsul nu este ca în descriere, îți recuperezi banii, inclusiv taxele de transport.
- - Online
Politica de retur
- - Produsul se poate returna in maxim 3 zile lucratoare
- - Metoda de retur: Ramburs contravaloare produs
- - Costul transportului va fi suportat de catre cumparator
- - Alte detalii: Retur acceptat in conditiile Garantiei de Livrare
Spune-ti parerea acordand o nota produsului